Esmane visiit

Konsultatsioon

Esmane visiit algab konsultatsioonist dr Martin Heinmetsaga, et arutada tervise probleeme ning potentsiaalseid ravi võimalusi. Esimene visiit võimaldab dr Heinmetsal sind, sinu probleeme ning sinu ootusi tundma õppida ning otsustada kuidas kiropraktika neid ootusi täidab.

Läbivaatlus

Pärast konsultatsiooni alustab dr Heinmets füüsilist läbivaatlust, mille eesmärk on leida sümptomite põhjus. Läbivaatlus oleneb probleemi iseloomust ja piirkonnast. Vajadusel tehakse ka neuroloogilisi, ortopeedilisi ning erinevaid funktsionaalseid teste. 

Röntgen- ja MRT uuringud

Kui sulle on tehtud röntgen- või MRT uuringuid, võta need endaga esmasele visiidile kaasa. Vajadusel palume sind kontakteeruda oma perearstiga, et täienduuringutele minna. Need aitavad tagada ravi efektiivsuse ja ohutuse. 

 

Analüüsi kokkuvõte

Kui informatsioon on kogutud ning läbivaatus tehtud, selgitab dr. Heinmets sinu analüüsi tulemusi. Sellega seoses koostatakse sulle individuaalne raviplaan ning vajadusel suunatakse sind ka teiste spetsialistide juurde. 

Ravi

Esmane visiit sisaldab ka kiropraktilist ravi, mille sisu varieerub vastavalt individuaalsele eripärale. Sageli hõlmab see liiges- ja pehmekoe manipulatsioone ja mobilisatsioone nii lülisambas kui ka jäsemeliigestes. 

Nõuanded

Selleks, et saaksid ise aktiivselt paranemisprotsessis osaleda, annab dr Heinmets sulle nõuandeid ning koduseid ülesandeid.