Martin Heinmets, DC

martin.jpg

Martin Heinmets (Doctor of Chiropractic) on Kiropraktika Kliiniku asutaja ning Eesti Kiropraktika Liidu üks asutajatest. Dr Heinmets on lõpetanud 5-aastased kiropraktika õpingud Anglo-European College of Chiropractic ülikoolis Inglismaal, mis tagab rahvusvaheliselt akrediteeritud kiropraktiku hariduse. Kõigil Inglismaal registreeritud kiropraktikutel on seaduslik õigus kasutada ametinimetust (Doctor of Chiropractic, DC). 

Dr Heinmets on Eesti Kiropraktika Liidu, Euroopa Kiropraktika Liidu ja Maailma Kiropraktika Föderatsiooni liige. 

Dr Heinmetsa missioon on esmaklassilise kiropraktika teenuse osutamine. Selleks on Dr Heinmets osa võtnud rohkem kui tosinast kiropraktika seminarist ning täiendab ennast pidevalt. 

Lisaks kiropraktilisele ravile peab Dr Heinmets tervisele oluliseks ka liikumis- ja toitumisharjumusi kui ka vaimu arendamist.

Et patsiendil oleks võimalus raviprotsessis aktiivselt osaleda, analüüsib Dr Heinmets esmasel visiidil lisaks patsiendi füüsilisele seisukorrale ergonoomikat nii tööl kui kodus, et välja selgitada probleemi algpõhjus. See suurendab oluliselt teadlikkust ning võimaldab patsiendil tervis enda kontrolli alla tagasi võtta. 

Dr Heinmets täiendab kliinikus aegajalt raamatute valikut nii toitumise, vaimu arendamise kui ka liikumise valdkonnas. Olete teretulnud tutvuma meie raamatutega enne ja pärast visiiti.